Išplėstinė paieška

Pasirinkite paieškos kategoriją

6 a. sodas, Derceklių k.

Skelbimo ID: 4139
235
12 000 €

INFORMACIJA

Savivaldybė: Klaipėdos r.
Miestas: Derceklių k.
Plotas: 20 kv. m.
Sklypo plotas: 6 a.
Pastatymo metai: 2002
Kambarių sk.: 1
Pastato tipas: Karkasinis
Įrengimas: Įrengtas
Papildomos patalpos: Sandėliukas

Dituvoje labai geroje vietoje parduodamas daugiausiai pramogoms naudojamas sodas prie pat vieno pagrindinių asfaltuotų kelių. Sklype yra pavėsinės tipo namelis ir sandėliukas. Namelis su laikino statinio dokumentais, be pamatų / pakeltas ant betono luitų ir plytų, todėl reikalui esant turėtų būti galima perkelti į bet kokią kitą vietą autokrautuvu. Iki Rimi apie 1 km. Iki autobusų stotelės gal 200m. Pastoviai gyvenantys kaimynai. Iki vandens telkinio tinkančio vasarą maudytis apie 1 km.
Žolė buvo užsėta "Liliput" todėl lėtai auga ir daug priežiūros nereikalauja. Yra daug laisvos vietos pramogoms/ pasikabinus tinklą gaunasi puiki tinklinio aikštelė. Yra viskas papramogauti gamtoje: suolai, lauko kėdės, 2 savadarbiai lauko stalai, nedidelė šašlykinė, indai iešmai, greitai užkabinami hamakai ir tt.
Yra 7 obelys gan senos ir didelės, duodančios daug obuoliu kas antrais metais, bet visai be obuoliu nepaliekančios jokiais metais ir čia realiai iš viso neprižiūrimos. Didelė trešnė ir vyšnia. Iki artimiausio sulčių spaudimo punkto apie 1 km.
Dujos soduose pagal planą bus vedamos kitais metais. Sklype nėra ką griauti. Sklypas priepat drenažinio griovio, todėl niekad nepatvinsta. Ideali vieta statytis gyvenamąjį namą arba tiesiog pailsėti sode. Įvesta signalizacija. Saugo "Argus". Įrangą galima perdėti į kitą pastatą.

SUSISIEKITE SU AGENTU

Diana Beinorienė

Pardavimų vadybininkė

Telefono numeris +370 684 24212
Elektroninis paštas diana@alginosnt.lt
Skype diana.alginosnt
SIŲSTI UŽKLAUSĄ

SIŲSTI UŽKLAUSĄNaujo būsto paieškos gali būti labai sudėtingos, todėl patikėkite tai profesionalams.

SIŲSTI UŽKLAUSĄ