Расширенный поиск

Выберите поисковую категорию

6 a. sodas, Derceklių k.

ID объявления: 4139
207
12 000 €

ИНФОРМАЦИЯ

Mуниципалитет: Klaipėdos r.
Город: Derceklių k.
Площадь: 20 kv. m.
Площадь участка: 6 a.
Год постройки: 2002
Количество комнат: 1
Тип помещения: Karkasinis
Оборудование: Įrengtas
Дополнительные помещения: Sandėliukas

Dituvoje labai geroje vietoje parduodamas daugiausiai pramogoms naudojamas sodas prie pat vieno pagrindinių asfaltuotų kelių. Sklype yra pavėsinės tipo namelis ir sandėliukas. Namelis su laikino statinio dokumentais, be pamatų / pakeltas ant betono luitų ir plytų, todėl reikalui esant turėtų būti galima perkelti į bet kokią kitą vietą autokrautuvu. Iki Rimi apie 1 km. Iki autobusų stotelės gal 200m. Pastoviai gyvenantys kaimynai. Iki vandens telkinio tinkančio vasarą maudytis apie 1 km.
Žolė buvo užsėta "Liliput" todėl lėtai auga ir daug priežiūros nereikalauja. Yra daug laisvos vietos pramogoms/ pasikabinus tinklą gaunasi puiki tinklinio aikštelė. Yra viskas papramogauti gamtoje: suolai, lauko kėdės, 2 savadarbiai lauko stalai, nedidelė šašlykinė, indai iešmai, greitai užkabinami hamakai ir tt.
Yra 7 obelys gan senos ir didelės, duodančios daug obuoliu kas antrais metais, bet visai be obuoliu nepaliekančios jokiais metais ir čia realiai iš viso neprižiūrimos. Didelė trešnė ir vyšnia. Iki artimiausio sulčių spaudimo punkto apie 1 km.
Dujos soduose pagal planą bus vedamos kitais metais. Sklype nėra ką griauti. Sklypas priepat drenažinio griovio, todėl niekad nepatvinsta. Ideali vieta statytis gyvenamąjį namą arba tiesiog pailsėti sode. Įvesta signalizacija. Saugo "Argus". Įrangą galima perdėti į kitą pastatą.

СВЯЖИТЕСЬ С АГЕНТОМ

Diana Beinorienė

Менеджер по продажам

Номер телефона +370 684 24212
Электронная почта diana@alginosnt.lt
Skype diana.alginosnt
ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС


Поиск нового жилья может быть весьма сложным, поэтому доверьте это профессионалам.

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС